Hakkımızda

Hedefimiz; Dünyada sebze ve meyvede büyük bir Pazar oluşturan Türkiye’den, bir çok ülkeye ihraç edilmek üzere Türk ürünlerini daha iyi tanıtmak ve müşterilere iyi kalitede ve normlarda ürün temin etmektir. BEYDA FRESH , kalite standartlarını her gün biraz daha çok artırarak alanındaki sektörün öncüsü olabilmeyi misyonu olarak belirlemiştir. Kontrolden paketlemeye ve dağıtıma kadar tüm aşamalarında ürünlerdeki yüksek kaliteyi koruyarak ve bu kalitenin sürdürülebilirliğini sağlayarak kararlı adımlarla yoluna devam etmektedir.

Misyon

BEYDA FRESH sektörünün tüm çalışanları ile bir aile özverisi içerisinde olan ekibin, çalışmaları ve ülke ekonomisine sağladıkları katkıdan dolayı mutluluk ve gurur duymaktadır. Amacımız kaliteden ödün vermeden ihraç ettiğimin yaş sebzeve meyvenin paketlenmesinden ihracatına kadar yurt içinde ve yurt dışında nakliyesine özen göstererek süreklilik kavramı içinde uzun vadeli çalışma ortamları yaratıp uygun sebze ve meyve pazarlamaktır. Emin adımlarla büyümeye ve yeni pazarlara açılmaya devam eden BEYDA FRESH, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte olup, sektörüne uygun yenilikleri en doğru şekilde kullanan ve bu konuda da takip edilen bir şirket olarak göze çarpmaktadır BEYDA FRESH, değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, bulunduğu alan içerisinde yüksek kalitede ürün ile hizmet üretimi vermek, lider bir kurum haline gelmek; bunu gerçekleştirirken de müşterilerden tedarikçilerine, çalışanlarından topluma kadar tüm paydaşlar için değer yaratma misyonuna odaklıdır.

Vizyon

BEYDA FRESH adı altında faaliyet gösterdiğimiz Yaş Sebze ve Meyve İhracatı sektöründe, Türkiye’nin atılımları içinde yönlendirici ve güçlendirici bir firma olmaktır. Bizler zirvede olmanın zorluklarını bilerek ve korumak adına yüksek kalitede ihracat yaparak ve bu kaliteyi koruyup güçlendirerek ve yükselterek yeni yatırımlar yapmaktayız. Ülkemiz coğrafyasında özenle üretilen ve kalite değerinden emin olduğumuz yaş meyve ve sebze ihracatını artırmak, birinci sınıf kalite değerindeki ürünleri yeni ülkelere ulaştırmak ve bunun yanında çok önemli bir ayrıntı olan ülkemizdeki istihdama bir nebze de olsa katkı koymak en büyük hedefimizdir. Dünyada gelişmekte olan standartlara göre kurumumuzdan hizmet almak isteyen ve alan tüm kesime yönelik olarak şeffaf, kaliteli, çözüm odaklı, verimli ve hızlı hizmetleri sunmak esas prensibimizdir. BEYDA FRESH, Türk markası olarak Türkiye ve dünyada müşteri memnuniyeti yaratan,güvenilirliği ve kalitesi ile örnek teşkil eden, her zaman tüketici haklarına saygılı, takım çalışması ruhuna inanan, son teknolojiyi sürekli takip eden ve hedef belirleyerek üreten ve çalışan bir kurumdur. Kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemi şartlarına her daim uyarak ve bu sorumluluğu taşıyarak, müşterilerimizin yaşam kalitesini daha ileriye taşıyacak güvenilir, kaliteli ve ekonomik hizmet vermek vizyonumuzun bir parçası olup, kalite ve müşteri memnuniyeti ticaretimizin ayrılmaz bir parçası halindedir. Daha sağlıklı bir nesil adına, profesyonel verimliliğimizle; tüketicilerimize, müşterilerimize, çalışanlarımıza, toplumumuza ve çevreye kattığımız değeri, sürekli artırmaktayız.

Şirket Politikamız

Tüketici  odaklı  taleplerde kaliteli  ürünler sunarak en uygun fiyat garantisi ile müşterilere tedariğin sağlanması.

Sahada elde etmiş olduğumuz  ürünler gıda güvenliği yönetim sertifikasına sahiptir, müşterilerimizin isteği doğrultuda paketlenerek son kullanıcıya ulaştırılmaktadır.

.